BAŞKAN

baskan2
Gemerek Yeniçubuk 27.07.1968 doğumluyum. İlköğrenimimi Yeniçubuk Cumhuriyet İlkokulu orta ve lise öğrenimime Gemerek İmam Hatip lisesinde 1988 yılında tamamlayarak ticarete başladım, bir yıl sonra vatani görevimi yerine getirmek için askere gittim vatani görevimi tamamladıktan sonra tekrar ticarete döndüm. Belirli dönemlerde Yeniçubuk ve Gemerek Sporda amatör olarak futbol oynadım Sivas Spordan gelen profesyonellik teklifini ticaretle uğraşmamdan dolayı reddettim. Ebedi şehit liderim rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun tavsiyesiyle 2009 mahalli idareler genel seçiminde Büyük Birlik Partisi’nde Yeniçubuk Belediye başkanlığını halkın yaklaşık %70 oyunu alarak belediye başkanı seçildim.

Kasabamızın ilçemizle birleşmesi sonucu 30 mart 2014 mahalli idare genel seçiminde Büyük Birlik Partisi’den tekrar aday oldum ve halkın teveccühüyle bir kez daha belediye başkanı seçildim.

İstişareye dayalı ayırmadan kayırmadan şeffaf bir belediye anlayışı sunacağıma tüm ilçe halkına söz veriyorum. İlçemiz hakkında bana sormak istediklerinizi aşağıdaki formu kullanarak bana ulaştırabilirsiniz.

Herşeyin gönlünüzce olması dileklerimle…

  Mustafa DEMİR
BELEDİYE BAŞKANI

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

Başkan'a söylemek istedikleriniz

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
Mustafa Demir
MUSTAFA DEMİR
ANKET

  • Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
  • Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KAYBETTİKLERİMİZ

Nusret Otyakmaz

20.11.2017

Beyaz Masa Forum