Evde Kal Gemerek Evde Kal Türkiye

25 Mart 2020

Saygı değer Gemerekli Hemşerilerim
Tüm Dünyayı etkileyen Corona virüse karşılık Hükümetimizin ve bizler gerekli tedbirler alarak haklımızın sağlığı için 7/24 Esasına dayanarak çalışıyoruz.
Bugün dahil en önemli tedbir sosyal mesafeyi koruyarak evde kalmamız gerekmektedir.Evde ise Bilim Kurulunun önerdiği şekilde el yıkamaya önem verelim.Ellerimizi sık sık sabunlu suyla en az 20 saniye yıkayarak durulamalısınız.Bu noktada da bizler de sizlerle olan muhabbetimizi iletişimimi kesmemek adına sizlerden gelen isteklerinizi Gemerek Belediyesi iletişim numarasını arayarak iletirseniz bizde teknolojik imkanları kullanarak siz değerli hemşerilerimize ulaşacağız. Gereken hizmeti siz değerli hemşerilerimize ulaşacağız.Gereken hizmeti siz değerli Gemerekli hemşerilerimize göstermiş olacağız
Bu Corona virüsü hep birlikte dayanışma içerisinde atlatacağız.Bu günler geçecek,Ülkemiz ve ilçemiz çok daha iyi günlere kavuşacaktır.
Bu süreçte bu mücadeleye destek olmak adına evinde kalan Gemerekli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum,bizimle iletişime geçen Gemerekli hemşerilerimize de iletişime geçeceğimizi bilmenizi istiyorum.
EVDE KAL GEMEREK EVDE KAL TÜRKİYE

Bu haber 294 kere okundu

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
Remzi Kılıçdağı
REMZİ KILIÇDAĞI
KAYBETTİKLERİMİZ

Duran KARAHAN 26.09.2020

Beyaz Masa Forum